Medewerkers

Onderstaand vindt u een overzicht van mensen die werken voor SWV Slinge-Berkel.

Directie
Ton Edelbroek - directeur
t.edelbroek@swvslingeberkel.nl
Tel. 06 11343313
Wilma Ekelhof - adjunct directeur
w.ekelhof@swvslingeberkel.nl
Tel. 06 53236483

Secretariaat
Ingrid Weeke

Trajectbegeleider LWOO/PrO
Toelaatbaarheidscommissie LWOO/PrO
Beheerder website/webredacteur
Secretaris OPR

i.weeke@swvslingeberkel.nl
Tel. 06 17808744
Marieke Schut -
directiesecratariaat
m.schut@swvslingeberkel.nl
Tel.  0544 477070

Mieke Eskes

Trajectbegeleider VSO
Toelaatbaarheidscommissie VSO
m.eskes@swvslingeberkel.nl
Tel. 06 44492685

Orthopedagogen
Anita Bieleman
Toelaatbaarheidscommissie VSO
Toelaatbaarheidscommissie LWOO/PrO

a.bieleman@swvslingeberkel.nl
Tel. 06 51600661
Ellen Timmermans
e.timmermans@swvslingeberkel.nl
Floor Minkhorst
f.minkhorst@swvslingeberkel.nl
Tel. 06 19985796
Kim Buter
Toelaatbaarheidscommissie VSO
k.buter@swvslingeberkel.nl
Marloes Meulenbeek
m.meulenbeek@schaersvoode.nl
Rianne Roes
r.roes@swvslingeberkel.nl
Tel. 06 23972636
Merel de Groot - zwangerschapsvervanging Rianne Roes
m.degroot@swvslingeberkel.nl
Sandra Hubers - GZ-psycholoog
Toelaatbaarheidscommissie VSO
s.hubers@swvslingeberkel.nl
Tel. 06 19810383

Jeugdmaatschappelijk werk
Armein Broer van Dijk
a.broervandijk@swvslingeberkel.nl
Tel. 06 23937336
Lisette van der Horst
l.vdhorst@swvslingeberkel.nl
Tel. 06 83233395
Anne Gerlin Struijk - zwangerschapsvervanging Lisette van der Horst

a.struijk@swvslingeberkel.nl
Nathalie Jans
n.jans@swvslingeberkel.nl
Psychomotorisch therapeut (PMT)
Tel. 06 44800784